- Erbjudanden online
Kött, Chark & Fågel
Sortera
Favoriter först
Filter
Lista över produkter
Erbjudande
0.9kg(98,89 kr/kg)
Pris89,00 krTidigare pris145,65 kr
SverigeUrsprungsland
Kött från SverigeUrsprungsland Sverige
Ca1kg(65,00 kr/kg)
PrisCa65,00 krTidigare pris92,95 kr
0.55kg(98,18 kr/kg)
Pris54,00 krTidigare pris61,95 kr
0.45kg(95,33 kr/kg)
Pris42,90 krTidigare pris54,38 kr
0.36kg(150,00 kr/kg)
Pris54,00 krTidigare pris62,27 kr
SverigeUrsprungsland
Kött från SverigeUrsprungsland Sverige
0.64kg(56,09 kr/kg)
Pris35,90 krTidigare pris49,16 kr
0.4kg(182,25 kr/kg)
Pris72,90 krTidigare pris92,95 kr
0.35kg(122,57 kr/kg)
Pris42,90 krTidigare pris61,00 kr
0.55kg(98,18 kr/kg)
Pris54,00 krTidigare pris61,95 kr
0.45kg(95,33 kr/kg)
Pris42,90 krTidigare pris54,38 kr
Ca1.5kg(89,00 kr/kg)
PrisCa133,50 krTidigare pris149,93 kr
0.28kg(82,14 kr/kg)
Pris23,00 krTidigare pris31,18 kr
Ca1kg(229,00 kr/kg)
PrisCa229,00 krTidigare pris274,02 kr
0.475kg(138,74 kr/kg)
Pris65,90 krTidigare pris75,61 kr
Ca0.5kg(499,01 kr/kg)
PrisCa249,50 krTidigare pris282,50 kr
0.33kg(69,70 kr/kg)
Pris23,00 krTidigare pris35,91 kr
0.475kg(138,74 kr/kg)
Pris65,90 krTidigare pris75,61 kr