- Erbjudanden online
Mejeri & Ost
Sortera
Favoriter först
Filter
Lista över produkter
Erbjudande
SverigeUrsprungsland
Mjölk från SverigeLaktosfrittUrsprungsland Sverige
SverigeUrsprungsland
Mjölk från SverigeLaktosfrittUrsprungsland Sverige
SverigeUrsprungsland
NyckelhåletFSC Mix - Bidrar till ansvarsfullt skogsbrukMjölk från SverigeLaktosfritt
1kg(25,90 kr/kg)
Pris25,90 krTidigare pris36,86 kr
Ca1kg(79,90 kr/kg)
PrisCa79,90 krTidigare pris101,21 kr
0.67kg(74,48 kr/kg)
Pris49,90 krTidigare pris78,95 kr
Ca0.75kg(79,90 kr/kg)
PrisCa59,93 krTidigare pris75,91 kr
Ca1.2kg(79,90 kr/kg)
PrisCa95,88 krTidigare pris121,45 kr
0.67kg(74,48 kr/kg)
Pris49,90 krTidigare pris78,95 kr
1kg(25,90 kr/kg)
Pris25,90 krTidigare pris32,13 kr
SverigeUrsprungsland
LaktosfrittUrsprungsland Sverige
1kg(25,90 kr/kg)
Pris25,90 krTidigare pris36,86 kr
SverigeUrsprungsland
EU EkologisktEkologisktUrsprungsland SverigeKRAV
Ca1.2kg(79,90 kr/kg)
PrisCa95,88 krTidigare pris139,50 kr
0.67kg(74,48 kr/kg)
Pris49,90 krTidigare pris78,95 kr
0.8kg(43,75 kr/kg)
Pris35,00 krTidigare pris41,95 kr
0.8kg(43,75 kr/kg)
Pris35,00 krTidigare pris42,95 kr
Ca0.78kg(95,00 kr/kg)
PrisCa74,10 krTidigare pris132,56 kr
Ca2.2kg(69,95 kr/kg)
PrisCa153,90 krTidigare pris241,89 kr
1kg(18,00 kr/kg)
Pris18,00 krTidigare pris24,95 kr
Ca1.2kg(79,90 kr/kg)
PrisCa95,88 krTidigare pris121,45 kr
0.175kg(57,14 kr/kg)
Pris10,00 krTidigare pris13,67 kr
Ca0.5kg(95,00 kr/kg)
PrisCa47,50 krTidigare pris76,17 kr
Ca0.8kg(95,00 kr/kg)
PrisCa76,00 krTidigare pris120,34 kr
Ca1.2kg(79,90 kr/kg)
PrisCa95,88 krTidigare pris121,45 kr
Ca1.2kg(79,90 kr/kg)
PrisCa95,88 krTidigare pris121,45 kr
0.8kg(43,75 kr/kg)
Pris35,00 krTidigare pris42,95 kr
0.5kg(90,00 kr/kg)
Pris45,00 krTidigare pris69,03 kr
Ca1.2kg(79,90 kr/kg)
PrisCa95,88 krTidigare pris121,45 kr
0.4kg(112,50 kr/kg)
Pris45,00 krTidigare pris47,95 kr
0.175kg(57,14 kr/kg)
Pris10,00 krTidigare pris13,67 kr
0.85L(44,59 kr/l exkl pant)
Pris37,90 krTidigare pris45,90 kr
0.175kg(57,14 kr/kg)
Pris10,00 krTidigare pris13,67 kr
0.24L(41,67 kr/l)
Pris10,00 krTidigare pris15,20 kr
0.67kg(74,48 kr/kg)
Pris49,90 krTidigare pris78,95 kr
0.85L(44,59 kr/l exkl pant)
Pris37,90 krTidigare pris44,43 kr
Ca0.75kg(79,95 kr/kg)
PrisCa59,96 krTidigare pris84,47 kr