- Erbjudanden online
Skafferi
Sortera
Favoriter först
Filter
Lista över produkter
Erbjudande
0.23kg(45,00 kr/kg u. spad)
Pris10,35 kr
0.5kg(18,00 kr/kg)
12,65 kr – 30dgr.prisPris9,00 krTidigare pris12,65 kr
1.3kg(15,38 kr/kg)
Pris20,00 krTidigare pris23,61 kr
0.5kg(18,00 kr/kg)
12,65 kr – 30dgr.prisPris9,00 krTidigare pris12,65 kr
0.5kg(18,00 kr/kg)
12,65 kr – 30dgr.prisPris9,00 krTidigare pris12,65 kr
0.23kg(45,00 kr/kg u. spad)
Pris10,35 kr
0.23kg(45,00 kr/kg u. spad)
Pris10,35 kr
1L(25,00 kr/l)
29,02 kr – 30dgr.prisPris25,00 krTidigare pris29,02 kr
0.23kg(45,00 kr/kg u. spad)
Pris10,35 kr
0.5kg(18,00 kr/kg)
12,65 kr – 30dgr.prisPris9,00 krTidigare pris12,65 kr
0.105kg(76,19 kr/kg u. spad)
13,20 kr – 30dgr.prisPris8,00 krTidigare pris13,20 kr
0.5kg(18,00 kr/kg)
12,65 kr – 30dgr.prisPris9,00 krTidigare pris12,65 kr
1.25kg(28,00 kr/kg)
37,80 kr – 30dgr.prisPris35,00 krTidigare pris37,80 kr
0.375kg(106,53 kr/kg)
45,90 kr – 30dgr.prisPris39,95 krTidigare pris45,90 kr
0.028kg(71,43 kr/kg)
9,41 kr – 30dgr.prisPris2,00 krTidigare pris9,41 kr
0.23kg(45,00 kr/kg u. spad)
Pris10,35 kr
0.5kg(18,00 kr/kg)
12,65 kr – 30dgr.prisPris9,00 krTidigare pris12,65 kr
0.5kg(18,00 kr/kg)
12,65 kr – 30dgr.prisPris9,00 krTidigare pris12,65 kr
0.375kg(93,33 kr/kg)
44,43 kr – 30dgr.prisPris35,00 krTidigare pris44,43 kr
NyckelhåletFSC Mix - Bidrar till ansvarsfullt skogsbrukRainforest Alliance certifierad
0.185kg(135,14 kr/kg)
29,29 kr – 30dgr.prisPris25,00 krTidigare pris29,95 kr