Erbjudanden online
Sortera
Favoriter först
Filter
Lista över produkter
Erbjudande
0.5kg(50,00 kr/kg)
Pris25,00 krTidigare pris35,50 kr
0.9kg(16,67 kr/kg)
Pris15,00 krTidigare pris20,50 kr
0.5kg(90,00 kr/kg)
Pris45,00 krTidigare pris60,26 kr
0.75kg(73,33 kr/kg)
Pris55,00 krTidigare pris71,32 kr
1kg(15,00 kr/kg)
Pris15,00 krTidigare pris20,50 kr
0.6kg(33,33 kr/kg)
Pris20,00 krTidigare pris24,00 kr
0.84kg(94,05 kr/kg)
Pris79,00 krTidigare pris105,00 kr
0.45kg(93,33 kr/kg)
Pris42,00 krTidigare pris52,44 kr
Ca3000g(10,00 kr/kg)
PrisCa30,00 krTidigare pris51,00 kr
0.48kg(37,50 kr/kg)
Pris18,00 krTidigare pris24,38 kr
3.96L(9,85 kr/l exkl pant)
49,00 kr – 30dgr.prisPris39,00 krTidigare pris49,00 kr
0.355L(57,75 kr/l exkl pant)
Pris20,50 kr
3.96L(9,85 kr/l exkl pant)
49,00 kr – 30dgr.prisPris39,00 krTidigare pris49,00 kr
1.98L(22,46 kr/l exkl pant)
Pris44,48 kr
SverigeUrsprungsland
EU EkologisktEkologisktUrsprungsland SverigeKRAV
Ca1.2kg(75,01 kr/kg)
PrisCa90,01 krTidigare pris147,50 kr
0.35kg(120,00 kr/kg)
Pris42,00 krTidigare pris60,00 kr
0.8kg(43,75 kr/kg)
Pris35,00 krTidigare pris42,48 kr
SverigeUrsprungsland
NyckelhåletKött från SverigeUrsprungsland Sverige
0.3kg(116,67 kr/kg)
Pris35,00 krTidigare pris45,10 kr
0.45kg(197,78 kr/kg)
Pris89,00 krTidigare pris109,90 kr