- Erbjudanden online
Frukt & Grönt
Sortera
Favoriter först
Filter
Kategorier
Lista över produkter
Erbjudande
Ca150g(20,00 kr/kg)
PrisCa3,00 krTidigare pris3,74 kr
0.5kg(50,00 kr/kg)
Pris25,00 krTidigare pris36,30 kr
0.325kg(46,15 kr/kg)
Pris15,00 krTidigare pris20,70 kr
0.2kg(95,00 kr/kg)
Pris19,00 krTidigare pris23,82 kr
SverigeUrsprungsland
EU EkologisktEkologisktUrsprungsland SverigeKRAV
0.18kg(83,33 kr/kg)
Pris15,00 krTidigare pris19,65 kr
0.15kg(126,67 kr/kg)
Pris19,00 krTidigare pris25,90 kr
0.15kg(126,67 kr/kg)
Pris19,00 krTidigare pris25,90 kr
0.125kg(152,00 kr/kg)
Pris19,00 krTidigare pris25,90 kr