- Erbjudanden online
- Frukt & Grönt
Grönsaker
Lista över produkter
Erbjudande
0.33kg(103,03 kr/kg)
Pris34,00 krTidigare pris37,95 kr
0.2kg(110,00 kr/kg)
Pris22,00 krTidigare pris29,95 kr
0.225kg(84,44 kr/kg)
Pris19,00 krTidigare pris24,95 kr
0.2kg(95,00 kr/kg)
Pris19,00 krTidigare pris22,95 kr
SverigeUrsprungsland
EU EkologisktEkologisktUrsprungsland SverigeKRAV
0.18kg(83,33 kr/kg)
Pris15,00 krTidigare pris18,95 kr
0.125kg(152,00 kr/kg)
Pris19,00 krTidigare pris21,95 kr