Erbjudanden online
Sortera
Favoriter först
Filter
Lista över produkter
Erbjudande
Ca100g(20,00 kr/kg)
PrisCa2,00 krTidigare pris3,11 kr
0.5kg(50,00 kr/kg)
Pris25,00 krTidigare pris38,00 kr
0.25kg(60,00 kr/kg)
Pris15,00 krTidigare pris16,50 kr
0.5kg(98,00 kr/kg)
Pris49,00 krTidigare pris57,20 kr
SverigeUrsprungsland
FSC Mix - Bidrar till ansvarsfullt skogsbrukUrsprungsland Sverige
SverigeUrsprungsland
FSC Mix - Bidrar till ansvarsfullt skogsbrukUrsprungsland Sverige
1.5L(13,20 kr/l exkl pant)
Pris19,80 kr
2L(17,50 kr/l)
Pris35,00 krTidigare pris42,40 kr
2L(17,50 kr/l)
Pris35,00 krTidigare pris50,10 kr
0.8kg(31,25 kr/kg)
Pris25,00 krTidigare pris32,50 kr
0.5kg(30,00 kr/kg)
18,80 kr – 30dgr.prisPris15,00 krTidigare pris18,80 kr
SverigeUrsprungsland
LaktosfrittGlutenfrittKött från SverigeUrsprungsland Sverige
1.5L(13,20 kr/l exkl pant)
Pris19,80 kr
SverigeUrsprungsland
NyckelhåletSvensk FågelUrsprungsland Sverige
0.6kg(131,67 kr/kg)
105,70 kr – 30dgr.prisPris79,00 krTidigare pris105,70 kr
0.45kg(197,78 kr/kg)
Pris89,00 krTidigare pris122,20 kr
1.75L(22,86 kr/l)
51,90 kr – 30dgr.prisPris40,00 krTidigare pris51,90 kr
SverigeUrsprungsland
LaktosfrittGlutenfrittKött från SverigeUrsprungsland Sverige
0.76kg(103,95 kr/kg)
109,70 kr – 30dgr.prisPris79,00 krTidigare pris109,70 kr
0.3kg(130,00 kr/kg)
Pris39,00 krTidigare pris45,30 kr
Från SverigeEU EkologisktNyckelhåletFSC Mix - Bidrar till ansvarsfullt skogsbruk
0.75kg(25,33 kr/kg)
24,50 kr – 30dgr.prisPris19,00 krTidigare pris24,50 kr
SverigeUrsprungsland
NyckelhåletSvensk FågelUrsprungsland Sverige
0.48kg(164,58 kr/kg)
109,70 kr – 30dgr.prisPris79,00 krTidigare pris109,70 kr